fbpx

Arhimedovci osvajaju nagrade na međunarodnim takmičenjima

Arhimedovci osvajaju nagrade na međunarodnim takmičenjima

Učenici Srednje škole i gimnazije Arhimed već tradicionalno učestvuju na međunarodnom takmičenju iz stranih jezika pod nazivom Wilkommen.  Naši učenici su i prethodnih godina osvajali nagrade na pomenutom takmičenju, a ove godine se možemo pohvaliti osvojenim dvema nagradama. Učenica četvrte godine Srednje škole i gimnazije Arhimed, Una Ćurčić, osvojila je prvo mesto iz engleskog jezika, a učenica treće godine Srednje škole i gimnazije Arhimed, Maša Kuzmanović, osvojila je treće mesto iz engleskog jezika.

Talenat naših učenika za strane jezike uspešno prepoznaju nastavnici u Srednjoj školi i gimnaziji Arhimed, a uz dodatnu nastavu uspešno ih pripremaju za  takmičenja. Čestitamo našim dragim učenicama i nastavnici engleskog jezka Nataši Trailović koja ih je prijavila za ovo međunarodno takmičenje.