Arhimed škola ispratila maturante

Maturanti

Ovih dana naši maturanti polagaće prijemne ispite na fakultetima, neki će ostati u našoj zemlji, a neki će nastaviti školovanje u inostanstvu.

Iskustva naših učenika govore nam da svoju školu osećaju kao drugi dom. Radosni smo i ponosni što smo uspešno izveli prvu generaciju učenika koji su u Srednjoj školi Arhimed od njenog osnivanja, ali istovremeno i pomalo tužni što se rastajemo od njih. Ljubav, poštovanje, uvažavanje, rad i znanje  pratili su ih sve četiri godine. Pojedini nastavnici realizovali su svoj poslednji čas sa maturantima u lepom druženju, kao što je bilo na času fizike sa nastavnicom Dragicom Krvavac. Za učenika generacije izabrana je Una Ćurčić.

Na svečanoj dodeli diploma učenicima i roditeljima obratila se direktorka Srednje škole Arhimed, Una Popović i odeljenjski starešina Jelena Milić sa lepim željama u daljem životu i školovanju poželvši im da sanjaju velike snove i uvek budu optimisti.